Hakkımızda

CAP Global Enerji, elektrik enerjisi dalında yaklaşık otuz yıldır alanlarında uzmanlığa ulaşmış teknik kadronun bileşimidir. Kadromuz mühendisler, teknikerler ve teknisyenlerden oluşmaktadır. Geçmişten günümüze değişen teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kendimizi mesleki anlamda sürekli güncellemekteyiz.

Son yirmi yıldır dünyamızda yenilenebilir enerji kaynaklarının çeşitlenmesi, hidroelektrik üretim kaynaklarına, güneş enerjisi, rüzgâr enerjisi gibi karbon nötr doğal kaynaklardan elde edilebilen ve insan zaman ölçeğinde doğal olarak yenilenen kaynakların eklenmesi enerji ölçeğinde yeni tercihler oluşturmuştur.

Bu kaynakların yaşadığımız alanda hemen gözümüzün önünde olması dolayısı ile kolay ulaşılabilir olması, çok kısa sürede enerji ihtiyacı olanların yanında yatırımcıların ilgi odağı olmuştur.

Ülkemizde, bu kaynakların kullanımına yönelik yasal mevzuatların tamamlanmış olması, kurulacak tesis bileşenleri malzeme piyasasında kolayca temin edilebilmesi, bu tesislerin sayısının hızlı çoğalmasına ve devamlı olarak artmaya devam etmesine neden olmaktadır.

Cap Global Enerji, Hidroelektrik Enerji Santralı (HES), Güneş Enerjisi Santralı (GES) ve Rüzgar Enerjisi Santralı (RES) tesislerinin kurulum, işletme , arıza, bakım, malzeme satış ve ar-ge alanlarında ülke genelinde hizmet vermektedir.

MAHİR CAN

Genel Müdür

Mühendis. 30 yıldır enerji dalında hizmet vermektedir. 

EMRAH CAN ALGAN

Bu metni kendinizle ve işletmenizle ilgili bilgilerle değiştirin veya müşterileriniz için yararlı olacak bilgiler ekleyin.

İLYAS POLAT

Bu metni kendinizle ve işletmenizle ilgili bilgilerle değiştirin veya müşterileriniz için yararlı olacak bilgiler ekleyin.

Hakkımızda en son bilgiye bu sayfadan ulaşacaksınız. Şirketimiz sürekli gelişiyor ve büyüyor. Geniş servislerimiz mevcuttur. Amacımız herkese yardım eden en iyi çözümü sunmaktır. Eğer bizimle iletişime geçmek isterseniz, lütfen web sitemizdeki iletişim formunu doldurunuz. İyi günler dileriz! Hakkımızda en son bilgiye bu sayfadan ulaşacaksınız...